MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 16306433
nr 1630 6433
Vitrinskåp
bemålat. Bredd: 170 cm, djup: 40 cm, höjd: 184 cm
Kondition: slitage, skador, 1 dörr går ej att låsa (nedre)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:57:13
1/7 19:38:47